Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek érdemes tanulni? Te mit...

Minek érdemes tanulni? Te mit tanulsz/mit végeztél, megvagy elégedve vele?

Figyelt kérdés

Lassan érettségizek de nincs konkrét elképzelésem arról, hogy mi szeretnék lenni.

Néhány ötletre lennék kíváncsi hátha megtetszik valami, és az sem utolsó szempont, hogy mennyit lehet keresni.


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 2. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állattenyésztői iskolába járok,állatorvosi egyetemre készülök.Teljesen megvagyok vele elégedve.Nekem az nem igazán számit mennyit keresek vele:)
2017. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annak tanulj, ami érdekel téged mert egyébként úgyse fogod tudn egész életedben csinálni.


Én az ELTE-n végeztem infot, de rühellem. Sose érdekelt csak akartam egy diplomát, hogy a későbbiekben jól jöhet alapon.


Most pedig a hivatásos jogsikat csinálom ,hogy sofőrnek menjek el kamionra/buszra pár évet. Aztán nagyjából 26 éves korom felé megpróbálom a légiirányítói képzést.

2017. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakközépbe járok és rendőrnek készülök
2017. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosira járok, minden percét imádom :) A fizetés nálam sem igazán szempont, nem vágyom több pénzre annál, ami a minimum szükségleteim kielégítésére elég.
2017. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gépésznek tanulok
2017. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!