Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Német DSD prezentációszövege...

Német DSD prezentációszövege hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a power point kész van, de a szöveg, amit alatta mondok az milyen?

Pl bemutatkozok, meséljek is magamról, vagy rögtön kezdjek el beszélni a témámról?

Aztán ha már rátértem, de még a ppt előtt, meséljek, hogy mennyit dolgoztam ezen a munkán, vagy pontosan hogy??

Köszönöm!



2017. aug. 4. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én - és kb. minden osztálytársam - úgy csináltam, hogy elmondtam, miről fogok beszélni (csak megneveztem a témát), elmondtam, miért ezt a témát választottam (jó, ha van személyes vonatkozása; ha nincs, találj ki valamit :D ). Ezután jöttek a diák: pro-kontra érvek, diagram, közvéleménykutatás (jó, ha te magad csinálsz egyet) stb. Nem kell arról beszélni, hogy ki vagy, mennyit dolgoztál a munkán. Megy vele az idő, pont nem jár érte, viszont kifutsz a 20 percből a végén, és lehet, emiatt kapsz 1-2 ponttal kevesebbet, az pedig egy DSD-nél hatalmas érték.


Azt nem tudom, tudod-e (de azért leírom), hogy először a clustert kell kifejtened, utána beszélgetned kell róla, ezután jön a prezentációd, majd erről fognak faggatni. Mindez nem lehet több 20 percnél (azaz, ha a prezentáció túlhaladja az 5 percet, le fognak állítani, mert nem lesz idejük kérdezni), így tényleg csak azt mondd, ami fontos, de beszélj sokat, jó hangsúllyal és kiejtéssel. :)


(Ha esetleg segít, szívesen elküldöm az én szövegemet, megvan még. :) )

2017. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!