Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A beiratkozásnál ezt kell...

A beiratkozásnál ezt kell kihoznia a Neptunnak?

Figyelt kérdés
Az ELTE-n tanulok tovább. Megkaptam a Neptun kódomat, megcsináltam az adategyeztetést is, már végre is hajtották, viszont amikor be akartam iratkozni, feldobott egy oldalt, olyan szöveggel, hogy nyilatkozok, hogy milyen szakon kívánom megkezdeni a tanulmányaimat, hogy a Tanulmányi Hivatal dönt, hogy folytathatom-e a tanulmányaimat, stb. és az alján az van, hogy kérvény leadása. Gondolom, hogy ezt kell választani, ez tűnik logikusnak, de azért inkább megkérdezem. Biztos hülye kérdésnek tűnik, de inkább, mint hogy véletlenül elrontsak vmit.

2017. aug. 4. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
igen, ezt
2017. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!