Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak a nyári gyakorlat...

Bogapetra kérdése:

Mit írjak a nyári gyakorlat munkanaplóba?

Figyelt kérdés
kaptunk egy sablont de azt nem tudom mit írjak bele amit el is fogadnak. Egy panzióban voltam és informatika a szakmai tantárgyam de kéne pár tipp hogy mit írjak bele mert nem ép a szakmámhoz való dolgokat csináltam és azt nem fogadják el léci ha valaki töltött már ki ilyet az adjon már pár tippet

2017. aug. 9. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én két nyáron át csináltam ilyen naplót, mielőtt leérettségiztem volna, nálunk senkit nem érdekelt, hogy miket vezetsz benne, csak az, hogy minden oldalon legyen aláírás, a végén aláírás meg pecsét.

Egyszer kaptunk listát, ami fent volt a sulihonlapon, hogy mi kell, random azokat másoltam be.

Máskor nem kaptunk semmit, akkor az órai tantárgyakat írtam be, mit tom én, 12.00-13.45-ig Python Gyakorlás, HTML elmélet, Excel-gyakorlat, adatbáziselmélet, Gimp-gyakorlat, hardverismertetés, stb. tehát amiket számon kértek tőlem az iskolában. De egyébként mindenki ezt csinálta, akik a szüleikhez kerültek, még csak be sem jártak.

A lényeg mindig a pecsét és az aláírás, meg hogy a napi kellő óraszám meglegyen. A többiben nyugodtan blöffölj, senki nem fog utánanézni, több tízezer diák jár ilyenkor szakmai gyakorlatokra.

2017. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én anno úgy csináltam, hogy volt a naplónak egy bevezető része: általánosan bemutattam a helyet, ahol voltam (mekkora, milyen elrendezésben, mennyi látogató van..stb), aztán leírtam, hogy én milyen munkakörökben, milyen munkafolyamatokban vettem részt, kinek a vezetésével. Tettem bele egy táblázatot, ahol hétre lebontva de nem nagyon részletesen leírtam, miket cisnáltam. Volt egy javaslat rész, ahol részleteztem szerintem hogyan lehetne újítani, min lehetne változtatni, de igyekeztem az egyetem által adott sablont követni. Egyébként tekintve a leadás és a jegybeírás között eltelt időt, szerintem a kutya nem olvasta el. Sajnos nehéz így segíteni, hogy nem tudjuk pontosan mit csináltál és mi az elvárás.
2017. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!