Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemre járók!...

Orvosi egyetemre járók! Nektek hogy tetszik az orvosi? Melyik egyetemre jártok, és milyen az egyetem? Volt, akinek negativ tapasutalata volt, és elment mást tanulni?

Figyelt kérdés
Minden érdekel!!
2017. aug. 10. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 3 osztálytársam ment orvosira. Mindegyik elvégezte. Mind a hárman azt mondták, hogy nagyon kemény, 2 azt mondta, hogy ennek ellenére imádta a sulit. Egyikük 2 év végén teljesen kimerült, ott "kivett fél évet", de visszament és befejezte. Nagyon elhivatottak voltak és szerintem remek orvosok lettek, kitartó és erős emberek. Amikor mondtam nekik néhány évvel érettségi után, hogy én is mennék, fontolgatom, akkor viszont azt mondták, hogy ne tegyem. Meglepett. Azt mondta 3ból 2, hogy nem kezdené újra. Bennem ez kettős érzéseket kelt, de úgy fordítottam le magamnak, hogy annyira nehéz volt (főleg az első időszak, míg belejöttek), hogy arra nem szívesen emlékeznek vissza.
2017. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Gondolom nem lep meg, ha azt mondom, hogy elég nehéz, de kb. harmadévre belejön az ember, egyre több az időd másra is. Ha újrakezdeném, megint ezt választanám. Semmelweises vagyok.
2017. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenbe járok, nagyon szeretem, de nem kezdeném újra el. A másodév az maga a pokol. Körülbelül csak az elhivatottság tartotta bennem a lelket.
2017. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenbe járok, ez az utolsó évem. Ha újra kellene kezdeni, inkább valami mást választanék, de nem csak azért, mert nehéz, hanem a jövőbeli kilátások miatt is.
2017. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsre járok, és én újrakezdeném. A nehézségektől, szivatásoktól eltekintve én szeretem. Bár nekem gyerekkorom óta ez az álmom, valószínüleg ez is közre játszik
2017. szept. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!