Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Oktatási hivatal elütött...

Az Oktatási hivatal elütött egy betűt a nevemben, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a besorolási döntést az Ügyfélkapun keresztül.

És az elején az adatoknál ez áll (a név csak illusztráció):

Kovács Katalin Anna

Kovács Jatalin néven

Budapest

xy utca többi nem érdekes...


A billentyűzeten pontosan a mellette lévő betűvel ütötték el a keresztnevemet, de csak ezen az egy helyen, máshol szerencsére jó mert teljesen 3. névvel írták ki. De az az elütés olyan szót adott ki amit alá is húznak pirossal. Nem hiszem hogy ezt én csináltam volna mert ilyen hivatalos helyeken nem mi töltjük ki, meg mondom alá is lenne húzva.


Fognak ezen bárhol is problémázni? Ha jól tudom beiratkozáskor kell majd ezt a papírt mutatni, de ha átment az OH-n ilyen könnyen ott sem fog nekik feltűnni?



2017. aug. 10. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekik mindenesetre egy emailt, vagx telefonálj és küldjék ki a már módosított besorolási döntéses papirt mar a jo neveddel.
2017. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a besorolási döntés automatikusan generált dokumentum, nem kézzel viszik fel a több mint 100 ezer jelentkezőnek. Ha ott el van írva a neved, akkor az te írtad el az e-jelentkezés során.
2017. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen azóta írtam nekik és valszeg a felvis regisztrálásnál írhattam el. És oda ugyebár azóta nem is néztem és mivel lezárult az a rész így nem is tudják kijavítani.

De gondolom többé nem lesz fontos ez a rész úgyse.

2017. aug. 11. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz fontos. Egy elírás miatt még fel fognak venni, nem lesz gond a beiratkozásnál.
2017. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!