Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme mennem gólyatáborba?

Van értelme mennem gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Nem iszok alkoholt. Akkor sem, ha ez a feladat. Sem vetkőzni nem fogok, sem bármit csinálni, amit nem akarok.

A csapat véleménye sem érdekel, ha ezért kinéznek, hidegen hagy, egyszerűen nem vagyok csapatjátékos, és nem vagyok hajlandó bármit megtenni a csoportnyomás miatt. Ilyen téren teljesen passzív vagyok, inkább csak nézem a dolgokat, nem veszek részt bennük.

A bulik taszítanak (hangos emberek, részeg emberek, tömeg, esetleges sz*r zene). És az ilyesfajta éjszakai elszállásolásért sem rajongok.

Nem igazán tudom, hogy ezeken kívül mi van egy egyetemi gólyatáborban, ami érdekes lehet számomra.

Csak azért nem akarok menni, hogy ott legyek és unjam/rosszul érezzem magam, meg hogy a csapat terhére legyek.

Ezek alapján nem sok értelmét látom annak, hogy menjek. Csak mindenki azt mondja, hogy jó volt a gólyatábor, megéri elmenni. De így is?



2017. aug. 14. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Így csak pénzkidobás, alapból a szórakozás(én sem szeretem a piálást és bulizást) és az ismerkedés lenne. De te az írásod alapján elzárkóznál a programok nagyjától.

Melyik egyetem melyik szak, ha szabad tudnom?

2017. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Debreceni egyetem BTK-IK
2017. aug. 14. 23:47
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Úgy örülök, hogy vannak ilyen emberek rajtam kívül is.
2017. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Alapból olyan passzívan állsz a dologhoz, mintha hidrogénbombát akarnának a bugyidban robbantani.

Szerintem te egyfajta megerősítésre vágysz...

Ne menj el!!


Én sem voltam és őszinte leszek veled, nem maradtam le semmiről. Lettek barátaim/ismerősök (sőt több, mint néhány gólyatáborosnak). Nem volt nehéz beilleszkedni és a felsősök által nyújtott plusz infók is fent vannak a neten. Bármire rákeresel találni fogsz rá választ.

2017. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

"Csak mindenki azt mondja, hogy jó volt a gólyatábor, megéri elmenni."


Én nem mondom, leléptem az első nap után, amikor láttam, mire megy ki az egész. Aki élvezi az ilyet, tegye, csak az nem én vagyok, akkor minek erőltessem?


A kapcsolataim ettől függetlenül teljesen normálisan alakultak, megtaláltam azokat az embereket már az első félévben, akikkel végig jóban voltam. Azt hiszem, ők sem voltak a gólyatáborban, mint ahogy rajtuk kívül nagyon sokan nem.

2017. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem hagysz ki semmit, ez csak duma. Az értelmesebbek nem az alapján döntik el, hogy barátkoznak-e veled, hogy láttak-e részegen dajdajozni a gólyatáborban vagy sem. Az meg csak egy újabb duma, hogy nem nézik ki azt, aki nem iszik alkoholt. Dehogynem, csak nem mondják a szemedbe.

Én egyébként egy alapvetően nyitott, kíváncsi személyiség vagyok, aki szeret megismerni új embereket. Mégis baromira megbántam a gólyatábort, mert egy percig sem szórakoztam jól a sok piás között. És ugyanúgy beilleszkedtek azok is, akik nem voltak, tehát tök feleslegesen kínlódtam.

Ez annak való, aki maga is szeret inni vagy legalábbis nem zavarja, ha 100 méteres körzetben ő az egyetlen józan.

2017. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Szintén elsőéves vagyok, ráadásul én is DE, és a BTK-IK gólyatáborba mehetnék, de én se megyek.

Bár én néha szoktam inni, de csak barátokkal, ismeretlenekkel soha, ráadásul félek is a részegektől, főleg akkor, ha nem ismerem, és pár órás/napos ismeretség alapján nem bízom annyiban egy emberben, hogy részegen elviseljem, és ne féljek tőle. Ismerem annyira magam, hogy tudjam, több száz ismeretlen, részeg ember között egyszerűen sokkot kapnék, és már első nap hazajönnék, amiért aztán nagyon megérné kidobni az ablakon a 20 ezer forintot, amibe kerül.

Bulizni se szoktam, szintén azért, amit te is írtál.

Illetve azon a héten nyelvvizsgázom, így inkább arra költöttem azt a pénzt, amibe a gólyatábor kerülne, és arra fogok készülni, nem bulizni. Szóval nem te leszel az egyedüli, aki nem megy:)


Amúgy én úgy gondolom, teljesen kihagyható, az egyetem azért a 20 ezer/főből származó kis summáért hirdeti úgy a gólyatábort, mintha ez lenne életed legjobb eseménye. Úgyis fogsz tudni ismerkedni az egyetemen, szerintem jobban összehozza az embereket az ott együtt töltött idő, mint egy gólyatábor.


Amúgy ha nem akarsz, tényleg ne menj, ha te is tudod, hogy nem fogod jól érezni magad, akkor teljesen felesleges. Szerintem te is ismered már magad annyira, hogy tudd, hova éri meg elmenned és hova nem, hol érzed jól magad és hol nem. Ha csak negatív dolgok jutnak eszedbe, akkor ne menj el azért, hogy "hátha mégis jó lesz", mert úgyse fogod élvezni.

2017. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem maradsz re semmiről nyugi.

Az én egyetemem gólyatábora most volt.

Agyba főbe szar italok fogyasztása.

legolcsóbb legszarabb borokból való fröccsöt tolják eléd.

Teljesen felejthető az egész.

Én is rengeteget filóztam rajta elmenjek-e végül elmentem bár nem végig hanem csak 2 éjszakára.

Ezzel arányosan is fizettem be az összeget.

Elmentem, mert valószínű ha nem megyek el azt bántam volna.

Így legalább van vele kapcsolatosan tapasztalatom.

Negatív.

Az egész egy ordenáré fa**ság röviden tömören.

Hidd el semmiről nem maradsz le.

Abszolút felejthető az egész.

Akikkel engem egy csapatba osztottak, azokkal jó ha a felével kijöttem normálisan.

Alapból már nagy klikkesedés ment végbe a csapaton belül.

Amitől én egyenesen hányok.

Pár személy élvezte széthúzni a társaságot.

Szerintem abszolút felejthető az egész.


Gondolod át teszel-e egy próbát vele, vagy sem.

De ha ennyire elzárkózol már az egésztől lehet hogy felesleges.

Én sem vagyok oda a töménytelen alkoholfogyasztásért.

Nagyon ritkán is iszom.

De nagyjából benne voltam a programokba

Egypár dolog volt amit inkább kihagytam.

Ami már abszolút a lejáratást, padlóig részegedést segítette elő.


Hasznos része talán az volt, hogy 1-2 HÖK-öst megismertem, tudom nagyjából mivel kihez kell fordulni.

De ha nem vagy szégyenlős alkat ez amúgy sem hiszem hogy problémát okozna.

Mert elég valószínű hogy az összes HÖK-ös rám sem fog emlékezni.


Összegezve, így már annak a 10 ezer forintnak találtam volna jobb helyet is.

De ha nem megyek el valószínű most nem tudnék véleményt formálni erről az egészről.


Felejthető.

2017. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
"You must be fun at parties!"
2017. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda bulihuligánok pontozzák itt le az embereket? :D
2017. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!