Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek így gólyatá...

Szerintetek menjek így gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves, és őszintén nem tudom menjek-e. Kolis leszek, viszont a szakomon senkit sem ismerek még. Az is aggaszt egy kicsit hogy kb 150 fiúra lesz 25-50 lány, barátom van akit szintén nem akarok ezzel megbántani. Nem vagyok amúgy egyáltalán bulizós, meg ilyen magamutogató típus, ráadásul gyűlölöm az ilyen erőltetett, 'jópofa' csapatépítő játékokat. Egyébként nem vagyok antiszociális, de jobban szeretek értelmesen elbeszélgetni másokkal mint hülye feladatokban résztvenni. Ettől függetlenül félek hogy ha kihagyom nem lesz társaságom az egyetemen. Nagyon elrontanám 3.5 évre előre a társasági életemet ha kihagynám?

18/l



2017. aug. 10. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem muszáj menni, ha úgy gondolod, nem éreznéd jól magad, nem maradsz le semmiről. A barátoddal kapcsolatos kifogás viszont félelmetes. Azért megbántódna, mert elmész egy gólyatáborba? Csak azért, mert fiúk is vannak ott? Mit fog szólni akkor, ha 150 fiú közé jársz majd be minden áldott nap órákra? Húzz egy határt, hogy meddig engeded érzelmileg zsarolni magad! Ez nem egészséges. Az ő önbizalomhiánya ne befolyásolja a tetteidet! Oda mész, és annyi fiú közé bulizni vagy táborba, ahová akarsz!
2017. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz semmi hátrányod abból ha nem mész el. Első pár nap fura lesz, hogy nem ismersz senkit de ez csak néhány nap. Ha nem szeretnél menni akkor ne menj.
2017. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Tavaly én sem voltam mégis azok közé tartozom, aki majdnem mindenkivel beszélgetett már. Sőt kialakultak a kapcsolatok is.

Megvan az előnye, pl. ugye rengeteget dob az életeden ha van egy felsős ismerős, de az is megoldható.

2017. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is egy olyan szakra megyek, ahol kevesebb a lány, mint a fiú. Én is sokat gondolkodtam rajta, hogy menjek-e, mert hozzád hasonlóan én sem vagyok az a bulizós valaki. Végül kiderült, hogy mennek ismerőseim is, ezért úgy döntöttem, hogy én is megyek. De előtte több ismerősömmel is beszéltem erről, és mindenki azt mondta, hogy egyáltalán nem baj, ha kihagyom. Enélkül is lesznek majd barátaim. Szóval egyáltalán nem baj, ha nem mész!

A barátod miatt kihagyni viszont hülyeség! Fiús szakra mész.


18/L

2017. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!