Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 1 hét alatt...

Szerintetek 1 hét alatt lehetséges átmenni 2 tárgyból (pótvizsga)?

Figyelt kérdés

Matematikáról és művészettörténetről lenne szó.

Elsőt nem kell bemutatnom senkinek, a másik magától értetődő.

Ez az egész arra vezethető vissza, hogy egész 5.-től kezdve felhagytam a tanulással, mert úgy éreztem nincs rá szükségem. Általánost így végigjártam 4-es átlaggal.


Rengeteg irányból megkaptam még 8. év végén, hogy középiskolában azért kell tenni, hogy tovább menjek.

Nem hatott meg a dolog, de éreztem hogy benne van a pakliban.

Bevallom, én vagyok a tipikus naplopó, hesszelő gyerek az osztályból, aki óriási ívben sz*rik az egész oktatásra, mert értelmetlennek találja a felesleges információkat, tehát amiket sosem fog hasznosítani az életben.(Nem, nem terveztem matematikus vagy éppen régész lenni, pénztárgépet úgy érzem képes lennék használni (pl.)algebra nélkül... Egyszerű, átlagos munkát szeretnék, amiből megélnék a közeljövőben, esetleg családdal.)

A képességeim megvannak a jó jegyekhez, összefoglalva.


Ennyit rólam.

Tehát 23-án vizsga. Szerintetek 1 hét alatt lehetséges felkészülni? A kis személyleírást a pontosabb válasz érdekében raktam bele.

15/f



2017. aug. 16. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha több órát rá szánsz mindennap,nem lehetetlen!

De ne haragudj egész nyáron mit csináltál? Mindennap legalább félórát foglalkozhattál volna vele!

2017. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tegnap óta szemezgetek már a matekkal, 1/4-e már talán megvan. Eléggé rástrartoltam.

Egész nyáron? Amit egy átlagos 15 éves. Következményektől nem tartva szórakoztam mindenfelé.

2017. aug. 16. 11:39
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, érdemesebb lett volna beosztani az egész nyarat teljes mértékben egyetértek.

Kérdésemre köszönöm a választ.

2017. aug. 16. 11:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van remény! Ne izgasd magad.
2017. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint nincs kötelesség tudatod,de semmi baj! Most feküdj rá teljesen! Ha mégsem sikerül akkor ebből majd okulsz! De reméljük a legjobbakat!
2017. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Így van, köszönöm.
2017. aug. 16. 11:43
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

szia én is hasonlóan jártam. én is két tárgyból buktam matekból meg kémiából. és én se tanultam pótvizsgára pedig jövő hét csütörtök meg pénteken lesz. :(

én tizenegedikes anyagból vizsgázok majd.

18/L

2017. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetetlen, ha jó fejed van, csak eddig lusta voltál, de most akkor napi sok órát kell rászánnod...pont az ilyen ostoba hozzáállás miatt buktál meg, de még a pótvizsgához is így állsz? egész nyáron csak döglöttél? Anyádékat sajnálom..mert az ilyen linkeskedő emberek csak tengődnek az iskolában, aztán a munkahelyükön és egész életük végéig..és nem azért, mert rossz tanulók voltak, hanem mert lustán és céltalanul élnek. Én se voltam jó tanuló, sőt, 5-12.osztályig házit se írtam meg nem is tanultam mégis 3-4 tanuló voltam, ami az osztályban rossznak számított. +2 év szakma..ott már haza se vittem a jegyzeteimet mégis full 5ös kitűnő voltam olyan egyszerű volt
2017. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsoval nem ertek egyet, en nem a szuleidet sajnalom, hanem teged.

15eves vagy, nekik kellett volna okosabbnak lenni, es nyustolni (akar szobafogsaggal, vagy elveszik a telefonodat es este vagy par ora mulva kikerdeznek par anyagbol, aztan visszakapod..)

Ismerosom 18eves, szulei a telefon elvetelevel "fenyegettek", hogy tanuljon..


Egyebkent nem lehetetlen, csak napi tobb orat kell raszannod.

2017. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy egész életemben tengődnék. Lehet nem lesz egyszerű, a hozzáállásom ki tudja milyen irányba fog változni, és ha már ekkora következetéseket levontál az én életemről; Hát rendben, meghallgattam de nem ez volt a kérdés. A családi hátteremről ne beszéljünk, nem is beszédtéma.

Remélhetőleg sikerülni fog. :D

2017. aug. 20. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!