Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ecl középfokú angol írásbeli...

Ecl középfokú angol írásbeli és szóbelire milyen könyvet ajánlanátok amiből tutira sikeres lesz a vizsga?

Figyelt kérdés

Dohár Péter kis angol nyelvtan,

1000 Kérdés 1000 válasz van meg,

Kérdések és válaszok angol nyelvből.


Anyanyelvi angolok mit csacsognak egymás közt azt nem értem. :( Elég könyvből tanulni? :O


2016. dec. 6. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezek vannak meg amiket leírtam, meg az angol nyelvtan bibliája. Ezeket megtanulom elég lesz? 1000 kérdés 1000 válasz könyv szerintem nehéz.
2016. dec. 6. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:
minden nyelvvizsgának van saját felkészítő könyve.abban azokat a típus feladatokat tudod gyakorolni olyan formában ahogy ott is lesznek.szerintem azt szerezd be
2016. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt pedig,hogy a magnó jól menjen úgy tudod elérni ha minél többet hallgatsz.akár néhány érettségi hanganyagát is megnézhetnéd előbb a közép fokút aztán ha az már megy mehet az emelt érettségis ,mivel a közép nyelvvizsga valahol a kettő között van.
2016. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Megköszönöm ha valaki leírja ő hogyan készült fel és mennyi idő alatt... :)

2016. dec. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!