Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsga diszkalkuliával?!

Pótvizsga diszkalkuliával?!

Figyelt kérdés
Megbuktattak matekból és elmentünk diszkalkulia vizsgálatra eddig vissza kaptunk egy olyan papírt ,hogy nagy valószínűséggel az áll a háttérben. Pótvizsgán ezt elfogadják?

2017. aug. 17. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hol voltál vizsgálaton? Mert a "nagy valószínűséggel" azt sejteti, hogy nem szakértői diagnózist kaptál, de lehet, csak én értem félre.


A felementés visszamenőleg sajnos nem nagyon működik, és a pótvizsga még annak az évnek a teljesítéséhez kell, ahol volt matekod, de ha valóban diszkalkuliás vagy, akkor csak ennyit kell valahogy összeszedned, és felmentést fogsz kapni, illetve, ha megbeszéled a tanárral, kizárt, hogy ne vegye figyelembe az értékelésnél.

2017. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálatokon és ugye azt kaptam ,hogy erősen diszkalkulia gyanús , de mivel a kisvárosi szakszolgálat nem állíthatja ki hivatalosan ezért felküldték a megyei szakszolgálatra ahonnan még várjuk azóta is a visszajelzést. :(
2017. aug. 17. 19:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a tanárom azt mondta hogyha beviszem neki pótvizsgára akkor átenged. Meg Ő is tudja ,hogy ilyen problémám van, mivel Ő küldött el vizsgálatra.
2017. aug. 17. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezt tudod tenni, drukkolok. Jó látni, hogy a tanárod se kitolni szeretne veled. :)
2017. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!