Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit kéne tennem....

Kokusz66 kérdése:

Nem tudom mit kéne tennem. Szerintetek elkéne mennem itthonrol?

Figyelt kérdés
Szoval igazabol egy hetre mennek el itthonrol. Tudni kell hogy megbuktam matekbol mert nagyon nehezen megy a matek. Egész nyáron tanarhoz jartam kozbe segitettem ithon minden nap es dolgoztam is. Tegnap este elmentem kicsit a barataimmal. Mert ugy ereztem kell egy kis kikapcsolodas. Pontosan egy het van a potvizsgaim. Nagyon stresszes tipus vagyok. Az utolso harom hetben nagyon sokat szenvedtem. Szinte kikeszit annyira ideges vagyok. Ugy erzem a szuleim nem eleg megertoek. Ma vegig tanultam es gyakoroltam. Megmondtam nekik hogy ebben a hetben nem segitek itthon mert tenyleg szeretnek csak a tanulasra koncentralni. Ment az ordibalas meg a kiabalas. Hogy milyen undorito vagyok es hanyhatnekuk van tolem hogy egy orat matek tanar elott nem tudok segiteni. En tenyleg segitettem egesz nyaron csak ezt a hetet szeretnem nyugalomba tolteni. Hogy atudjam gondolni a dolgokat es ne idegesitsem magam meg jobban halalra. A szuleim pedig folyamatosan ratesznek egy lapattal hogy ordibalnak,felpofoznak es elhordanak mindennek. Teljesen kiborultam. Igy egyaltalan nem tudok igy itthon a matekra koncentralni. Es nekem ez nagyon fontos lenne. De mar azon gondolkozom hogy elmegyek itthonrol arra az egy hetre vagy nemtudom,de ezt igy nemfogom kibirni. Ugy erzem beleorulok. Elore is koszonom a valaszokat! 16/L

#család #matematika #pótvizsga #elmegyek itthonrol
2017. aug. 16. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem cak a matekra kéne rágyúrni...

De igen lépjle,vagy segits mert amig megy az ordibálás addig tanulhatnál vagy segithetnél. De ìgy csak bh@szátok egymás agyát,aminek az lesza vége,hogy megba...nak.

2017. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hova mennel?
2017. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mamamekhoz gondoltam. Itt laknak par utcara.
2017. aug. 16. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet nem lenne rossz ötlet. Habár kitudja milyen cirkuszt csinálnának utána otthon, de így vizsga előtt elég neked azon stresszelned hogy sikerüljön, nem hogy mellette anyádékon és még csináld is a házimunkát.
2017. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mamádékkal beszéltél már erről? Mit gondolnak? Ha anyádék kiverik a balhét, segítenek/megvédenek?

Ezeket (ha még nem történt meg) mihamarabb tisztáznám a helyedben.

2017. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük azt szeretnék e, hogy megbukj és azt hogy boldogtalan legyél? Világosítsd fel őket, hogy neked csak rosszul megy a matek. Van ilyen. De egyébként tök normális ember vagy. A gond velük van akik ordítanak és felpofoznak. Menj át a mamádékhoz azonnal és koncentrálj a vizsgádra. Ne törődj most semmi mással. A többit majd megoldod utána. Azért azt is megmondhatod nekik ha ennyit nem képesek megérteni akkor ne csodálkozzanak ha 18 éves korod után elköltözöl és többet nem fognak látni. Borzalmas hogy ilyen szülök vannak. Kitartást!
2017. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!