Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy pótvizsga,...

Mennyire nehéz egy pótvizsga, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Idén voltam 9.-es, és sajnos túlságosan kiengedtem, és nem csak hogy rosszak lettek a jegyeim, de még anyagismeretből meg is buktam.

Eddig nyugodt voltam emiatt, viszont ahogyan egyre jobban közeledik a pótvizsga (aug. 28.), egyre jobban parázok.

25 tételt kell megtanulni, vannak olyan tételek, amik egy mondatosak, és vannak több sorosak is.



Akiknek ilyenben volt már részük, vagy esetleg valamilyen barátjuktól/ismerősüktől tudják, hogyan működik a pótvizsga?

-Nagyon nehéz megkapni a kettest?

-Tételeket kell húznod, vagy csak mondanod kell bármit, amit tudsz?

-Esetleg a tanár kérdez?

-Mennyi ideig tart egy ilyen felelés?


A válaszokat előre köszönöm!



2017. aug. 18. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

"meg is buktam.

Eddig nyugodt voltam emiatt"


:DDDDDD


"viszont ahogyan egyre jobban közeledik a pótvizsga (aug. 28.), egyre jobban parázok"


Hát akkor parázhatsz is. :DD


"25 tételt kell megtanulni, vannak olyan tételek, amik egy mondatosak, és vannak több sorosak is."


Összeteheted a kezedet, hogy csak ennyi az egész!


"Nagyon nehéz megkapni a kettest?"


Igen, mert nem kettesre kell tudni hozzá a dolgokat, hanem hármas-négyesre. Ugyanis ha pótvizsgázol, akkor az ötös tudásra is max. hármast kaphatsz.


"-Tételeket kell húznod, vagy csak mondanod kell bármit, amit tudsz?

-Esetleg a tanár kérdez?

-Mennyi ideig tart egy ilyen felelés?"


Ezeket a tanártól kellett volna megkérdezned, ha egy kicsit is érdekelt volna az egész, de ha a bukás tudatában te nyugodt voltál, akkor most izgulj!

2017. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a tantárgyat.


Szerintem minden suliban másképp van a pótvizsga. Hallottam olyat ahol csak szobeli van meg olyat is ahol csak írásbeli.

nálunk szar mert van szobeli meg írásbel is

mind a kettőn kell tudnod valamit tán olyan 40 százalék kell h átmenj de ez nálunk van igy csak. az irásbeli annyira nem nehéz a szobelin meghúzol aztán azt kell elmondani ha nagyon nem megy huzhtatsz másikat

2017. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!