Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimis lányöltözőkben ezt,...

Gimis lányöltözőkben ezt, hogy szokás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most kezdem a gimit és nem tudom itt hogy mennek a dolgok. A régi sulimba külön öltözött mindenki, de itt ugye együtt szoktunk és nem tudom,hogy szokták mások. Tesire átvesznek egy sportmelltartót vagy nem? Ha igen akkor ott cserélik át mindenki előtt?

Értelmes válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm.



2017. aug. 20. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk senki nem vett sportmelltartót, felesleges is lett, mert mindig szabad foglalkozás volt, szóval a fél csoport ült a másik fele meg röpinek csúfolt valamit játszott.
2017. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem vesz fel senki külön sportmelltartót, sőt annyira szégyellősek néhányan, hogy wc-be bementek átöltözni :D
2017. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy? Csináld azt, ami neked kényelmes.


Amúgy nálunk úgy van, hogy aki akarja, az átvesz sportmelltartót (a fal felé fordulnak, de igen, "ott mindenki előtt" – nők vagyunk, mind láttunk már melleket), de én pl nem szoktam átvenni, jó a sima melltartó is. Nem csúszik le, meg ha meg is vagyunk hajtva sem izzadok annyira, hogy büdös legyek tőle, vagy hogy annyira átizzadjam.

2017. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
59%
Én á szoktam venni de én melltartóra veszem rá a sportmelltartót
2017. aug. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sima melltartóra vettem rá a sportmelltartót amúgy meg elég sok féle megoldást láttam. Volt aki hasonlóan elvonult a wc-re átvenni, volt aki a fal felé fordult meg olyan is aki ahogyan volt levette a melltartóját és átvette, nem szenvedett azzal, hogy eltakarja magát. Ez sokkal inkább egyénfüggő, ki mennyire szégyenlős.
2017. aug. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%

Jót tesz a személyiségednek, ha hozzászoktatod magad, hogy a meztelenség egy természetes dolog. (Persze nem mindenhol.) Azonos neműek között mindenképpen. Így nem lesz gond strandra, uszodába, szoliba, orvoshoz járni.

Én kb. 25 éves koromig betegesen szégyellős voltam, akkor egy személyiségfejlesztő tréningen (sokadmagammal) pár percre levetkőztünk teljesen meztelenre. Nők, férfiak vegyesen. Azóta nincsenek ilyen problémáim, és az akkori szégyellősségemet már nem is értem. Persze nem keresem az alkalmat a meztelenkedésre, pl. nem nudizok, de ha kedvem szottyanna, nem okozna gondot. Sokkal könnyebb az életem, hogy nem vigyázok árgus szemekkel arra, villan-e valami. Amúgy nem is villan, csak ha villantom...

2017. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Nálunk néhányan vesznek sportmelltartót, köztük én is. Én a fal felé fordulok és csak simán átveszem, de igazából nem nagyon érdekel, hogy meglátnak-e valamit, nem vagyok szégyenlős (meg hát nyolcosztályos gimibe járok, és az évek alatt már annyi medencés bulink meg zuhanyfüggöny nélküli táborunk volt, hogy szerintem mindenki látott mindent). És a melltartóátvétel semmi ahhoz képest, hogy az úszásra is együtt öltözünk át.


Ne izgulj, ha neked kényelmesebb sportmelltartóban, akkor nyugodtan vedd át, akár ott mindenki előtt is. Senki nem fog kinézni vagy csúfolni emiatt (ha mégis, akkor az a lány egyszerűen nem normális, és nem kell foglalkozni vele).


Egyébként én még nem hallottam olyat, hogy egy állami suliban mindenki külön öltözött. Öltözőfülkék voltak? Ha nem titok megkérdezhetem, hogy melyik suli ez?

2017. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nálunk se külön fülkék voltak csak sokan a wc-be öltöztek. 8.végére szinte mindenki.

Egyébként járok kézilabdázni és ott együtt öltözünk, zuhanyzunk. Szóval nem vagyok szégyenlős annyira csak nem tudtam suliba hogyan szokták. A válaszokat pedig nagyon köszönöm:)

2017. aug. 20. 14:07
 9/9 anonim válasza:
100%

Alternatív lehetőség: aznap eleve sportmelltartót veszel fel. Nálunk így oldotta meg, aki akarta -- igaz, nem volt mindennapos tesi.

Esetleg: öltözés előtt/után elmész mosdóba, és ott veszed át a melltartót.


(Csak sportmelltartót hordok, úgyhogy nincs jobb/több ötletem.)

2017. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!