Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikeres nyelvvizsga esetén a...

Sikeres nyelvvizsga esetén a magán tanárnak aki felkészíti szokás adni valamit? 5-6 ezer forint értékben? De mit? Férfi tanárnak Még jár hozzá hetente, osztályozó vizsgák, és előre hozott érettségi miatt.

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, ha magántanár, akkor minden óráért kap fizetést, azért, hogy utána sikerüljön a nyelvvizsga.
2016. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szokás. (sajnos vagy nem is tudom).


Van millió ismerősöm ilyen-olyan szakmában.

Aki pincér, az kap nem kevés borravalót, de ugye kap fizut a munkájáért.

Az orvos kap hálapénzt de ugye kapja a fizetését.

Stb.


Egy tanár, egy pénztáros, egy buszvezető nem kap soha semmi pluszt.


Szerintem, hogy úgy érzed, hogy tényleg mindent megtett, tehát nem csak sablonos volt, (alkalmazkodott mindenkor, készített személyre szabott feladatokat, nem számolt fel plusz pénzt késéskor vagy meg nem jelenéskor) akkor egy pici ajándékot megérdemel.

2016. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" akkor minden óráért kap fizetést,"


Mint ahogy minden más emberke aki naponta, hetente, havonata kap fizut, de sok-sok esetben kap plusz borravalót és társait.

De ők miért is?

2016. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vittem. Mindig tovább tartotta 60 percnél,de soha nem engedte,h ezért többet fizessek. Mondjuk szerintem én ettől függetlenul is vittem volna,ha úgy érzem, h tényleg nagy szerepe van abban,h sikerült a vizsga. Az 5-6 ezret én egy kicsit túlzásnak érzem. Anno egy bonbont, teát és egy általam üvegfestékkel dekorált bögrét adtam.
2016. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon lelkiismeretes volt, sokszor 60 percnél tovább tartotta az órát.


Mivel férfi egy jobb minűségű borra és egy csokira gondoltam.

2016. okt. 24. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljesen jó (5ös vagyok).
2016. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rokonom nyelvtanár, akiket ő készít fel, akár mangánban, akár nyelviskolában, azok nagy része a sikeres vizsga után visszajelez. Ez a természetes intelligencia, gondolom én. De persze nem biggyeszt fekete pontot amellé, aki eltűnik, mint Zrínyi a ködben, csak jólesik neki, ha nem. Nem kell 5-6 ezer Ft sem, ez nem a borravaló kategóriája, még kevésbé a hogyan szedtem össze első milliómat témakör, hanem a gesztus fogalma alá tartozik.
2016. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!