Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online utasfelvételnél a...

Online utasfelvételnél a wizzairon az adatok megadása után nem mentettem az adatokat. Így nem tudom a beszálló kártyát kinyomtatni Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Már kifizetted ?
2016. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
E-mailben is megkapod elvileg, vagy telefonra, ha úgy kérted. A kettő közül valamelyik.
2016. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kapja meg emailben, sem telefonra. telefonhoz megfelelő alkalmazás kell. ha nem mentette el, újból menjen az oldalra, és végezd el előlről
2016. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én most foglaltam kb. három hete, és megkaptam e-mailben...
2016. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és külön választani kellett, hogy telefonra kérem, vagy e-mailben.
2016. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

A beszállókártyát nem küldik e-mailben, ez 100%. Te valami másról beszélsz, gondolom a foglalási visszaigazolásról.


Kérdező, ha nem csináltad meg az online utasfelvételt, akkor ahogy az egyik előző válaszoló is írta kezd újra.

Olyan nincs, hogy valami köztes állapotban megakadjon, vagy meg van csinálva, vagy nincs.

2016. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem megküldték, most erre tényleg nem tudok mást mondani. Megkaptam, kinyomtattam, és el is mentettem, és megvan az e-mail.

Ha a Kérdező nem kapta meg, rajta nyilván nem segít, hogy én igen, de ne próbáld már meg megmagyarázni, hogy nem tudom, miről beszélek. Elég gyakran repülök, nem keverem össze a beszállókártyát a visszaigazolással.

2016. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem tudod. Kb. 50-szer csekkoltam be a Wizzair-nél, legutóbb a múlt héten és pontosan tudom, hogy milyen lehetőségek vannak.


Itt egy screenshot:

[link]


Akárhogy is nézem, nem látok olyan lehetőséget, hogy beszállókártya elküldése e-mailen.

2016. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!