Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS Diákhitelről lenne néhány...

Karcsizoli kérdése:

SOS Diákhitelről lenne néhány kerdesem valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Most kezdek majd szeptemberben a felsooktatasban es diakhitelt szeretnek igenyelni sosem csinaltam meg ilyet ezert ha valaki csinalt mar ilyet kerem segitsen. A diakhitel.hu-n kitoltottem egy hiteligenylo adatlapot amit ki is toltottem rajta van szerzodes szam stb. Ezzel mar mehetek a bankba vagy szukseges meg valami? Es beiratkozas elott mar meglehet kezdeni ezt a folyamatot? Koszonom elore is a segitseget.

2017. aug. 22. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kitöltöttem neten a hiteligénylő űrlapot, beiratkoztam, és csak utána mentem tovább. De én nem a bankba, hanem az egyetem hallgatói irodájába. Ott alá kellett írnom a szerződést, és készek is voltunk.
2017. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszke
2019. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!