Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ingyen le lehet...

Igaz, hogy ingyen le lehet vizsgázni C kategóriára?

Figyelt kérdés

Szeretnék levizsgázni, egyik ismerősöm tesója állítólag jövő héten kezd valamilyen ingyenes képzésben.

Jártam egy autósuliban, ott azt mondták, hogy akkor ingyenes, ha utána náluk (xy cégnél) dolgozol egy meghatározott ideig. Viszont a neten olvastam ingyenes okj jellegű teherautó, buszvezető tanfolyamokról. Most akkor mi micsoda?

Saját zsebből nem olcsó mulatság kifizetni a tanfolyamot, nem is beszélve a gki-ról, stb.


2017. aug. 23. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha beírod Google-be hogy: ingyenes c kategória", egyből kijönnek a találatok. Igen, valóban indítottak 2 éve egy államilag támogatott képzést, 6000 fő részére. Nem tudom hogy fognak-e indítani megint. Azonban kizárt hogy ne kelljen valami kötelezettséget vállalnod ezért. Ha a képzés ingyen is van, biztos van mellette valami megkötés. De olvass utánna:


[link]

2017. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 24. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!