Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi a fizetés a szakmai...

Mennyi a fizetés a szakmai gyakorlat idejére? (3hét) Hogyan bírálják el hogy ki mennyit kap és miért van hogy valakinek több vagy kevesebb az összeg?

Figyelt kérdés
Én 20ezret kaptam,ismerőseim nagy része azért többet úgy 30-35t.Nem hiányoztam egy napot, se szóval nemhinném hogy vontak volna.

2017. aug. 25. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Én egy fillért se kaptam a 3 hónap alatt.
2017. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hétnél kevesebb ideig tartó gyakorlat esetén nem jár fizetés, e felett 11 025 Ft./nap fizetést KELL adnia a cégnek.
2017. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetem, szak és gyakorlati hely függő. Én semmit nem kaptam, ahogy a később nálunk gyakorlaton lévő hallgatók sem. Ez nálunk tulajdonképpen egy tantárgy, amit teljesíteni kell. A jutalmad érte az érdemjegy.
2017. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!