Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most vegyem fel az órákat,...

Most vegyem fel az órákat, vagy várjak vele?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatra nyertem felvételt, de úgy alakult hogy levelezőin szeretném elkezdeni az évet. A sulinál már érdeklődtem és majd beiratkozás után tudom beadni a megfelelő kérvényt, ezzel nem lesz probléma. A kérdésem az, hogy holnaptól lehet felvenni az órákat, amik ugye korlátolt létszámmal indulnak. Akkor én vegyem fel ugyanúgy, vagy felesleges és várjak a beiratkozásig? (4-8.-ig, holnap lesznek kint a pontos időpontok)


Ha butaságnak tűnik a kérdésem, légyszíves ne köss bele, nem vagyok még képben a dolgokkal :)

Köszönöm a válaszokat :)



2017. aug. 27. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn fixek az időpontok (általában). Szerintem vedd fel, mert nem 100%, hogy átsorolnak, max ha megvan már a határozat, akkor leadod.
2017. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!