Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mutatkozzak majd be a...

Hogy mutatkozzak majd be a Középsuliban?

Figyelt kérdés
Elmondom a nevem meg hol lakom ilyesmi. És mit mondok ha megkérdezik mi a hobbim? Nem szojtam sportolni inkább gépezek de az meg ciki ha azt mondom hogy egesz nap gepezek. Mit mondok ha azt kérdezik miért választottam ezt a szakmát? Fogalmam sincs. Megtetszett. Mit mondok ha megkérdezik mi akarok lenni ha nagy leszek? Honnan tudjam? Nagyon ráparázok rástresszelek az évnyitóra. Félek. Mit tanácsoltok??

2017. aug. 27. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Senki nem fog így faggatni, és azt is fixre veszem, hogy nagy részüknek sincs jobb indoka arra, miért azt a szakmát választotta.

"Mit mondok ha megkérdezik mi akarok lenni ha nagy leszek? Honnan tudjam? "

Ilyet szerintem senki nem fog középiskolában kérdezni.

2017. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miket fognak kérdezni? Mire számítsak az évnyitón? Ugye még lesz évnyitó után tanitasi ora.
2017. aug. 27. 23:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a három legjellemzőbb tulajdonságunkat kellett elmondani. Szerintem legyél őszinte, humoros és nyitott, magabiztos. Ne legyél nagyképű sem felvágós, mert akkor senki nem akar majd jobban megismerni. Kár hazudnod magadról előbb utóbb úgy is megismernek és akkor hazugnak fognak tartani. Nekem volt olyan osztálytársam, aki úgy mutatkozott be, mintha ő lenne az Atyaúristen, de utólag kiderült, hogy bármit mond csak mese, ezért mikor megkomolyodott se hitt neki senki. Hidd el, hogy mindenki fél, mindenkinek új minden, nem leszel egyedül ezzel.
2017. aug. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem se kell köntörfalazz,légy őszinte.És ha véletlenül (de kétlem) kérdeznének is valamit a szakodról,akkor elmondod,hogy megtetszett az irányzata (ami ugyebár nem hazugság,mert így fejtetted ki magad a kérdésben).Idővel úgyis minden kiderül aminek ki kell.Sok sikert :)
2017. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy mik a 3 legjellemzőbb tulajdonságom?? Fogalmam sincs :( ti miket mondtatok?
2017. aug. 28. 11:42
 6/11 anonim válasza:

Válaszd ki melyik illik rád, itt van pát:

[link]

2017. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
*pár
2017. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodalmaskodj!Szerintem ilyen nehezeket, amibe belepirulnának az emberek, nem fognak kérdezni. Az a lényeg, hogy jó , oldott legyen a légkör, hogy mindenki feloldódjon, hogy ne legyen szorongás, hogy "Ajj, most akkor én leszek ma a 16., aki ugyanezt mondja" ,meg "Úristen, jaj nekem, most erre mit lehet válaszolni", szóval szerintem nem csinálják meg ezt a gyerekekkel. Szerintem könnyűeket kérdeznek. Én is szakközepes voltam anno (ma szakgimi), és nem kérdeztek ilyesmit, egyébként a "mert ez tetszett meg", vagy "nem volt jobb ötletem" mellett nem nagyon hinném, hogy változatos válaszok lennének. Szóval itt be is sülne a dolog, tehát amire ennyire nem nagyon valószínű, különbözőeket, színeseket, egymástól eltérőeket válaszolnának, ilyeneket tutira nem kérdeznének. Amúgy nem is ciki, ha te gépezel minden nap, mások is biztos azt csinálják, meg vállald fel nyugodtan magad, ezt kérdezték, ez vagy te, ezt szereted csinálni, ezzel szeretsz foglalkozni. Amúgy ha erre terelődne a téma, akkor meg is nevezhetsz konkrét oldalakat akár, amin sokat lógsz, tehát nem muszáj, hogy konkrétan összefoglalóan "netezés" legyen a hobbid. Meg annak is van több ága, játékok, hírek, youtuberek munkái, zenehallgatás, zeneszerkesztés, csetelés fészen; nemtom.
2017. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Holnap reggel szurkoljatok nekem :)
2017. aug. 31. 20:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi volt? :)
2017. szept. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!