Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor van az előrehozott...

Mikor van az előrehozott informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem de semmit nem találok mikor van melyik vizsgaidőszakban és hol találok róla információt?

2017. aug. 28. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
2017. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Előző vagyok:

[link]

Egyéb hasznos infók mind itt

2017. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előrehozott érettségit csak a tavaszi vizsgaidőszakban tehetsz!
2017. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előrehozott érettségi csak azt jelenti, hogy nem 12. osztály végén, hanem 11. (vagy ritkábban 10.) osztályosként fogsz érettségizni. Egyébként a mi sulinkban csak a tavaszi érettségi időszakban lehetett előrehozott érettségit csinálni, az ősziben nem, még angolból se, ezért valószínűleg neked is májusban lesz írásbeli, júniusban pedig szóbeli.
2017. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és jó válaszokat most sikerült megnyugodnom mrt nyáron nem volt alkalmam készülni így azt hittem ugrott a vizsga de akkor még bőven van idő köszönöm szépen szép napot!
2017. aug. 28. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

És ennek pontos idejét megtalálod itt:


[link]

2017. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!