Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig érződik a tej a könyvemen?

Meddig érződik a tej a könyvemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Májusban mentem haza a suliból és kiborult a tej a táskám ban, és a könyveim tejesek lettek de a legjobban a matek könyvem. Nagyon büdös lett a tejtől és be kellett adni :(

Szerintetek érződni fog a könyvön hogy büdös? Vagy már nem?

köszönöm annak aki elolvassa, és csak értelmes válaszokat légyszi.



2017. aug. 29. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,lehet,hogy azon már szép penészfoltok is találhatóak azóta, nemcsak, hogy büdi, hanem már lehet, hogy rohad. Énszerintem nem kellett volna berakni egy szekrénybe, ahol áll a levegő, hanem ki kellett volna szárítani -meg szellőztetni a napon. De amúgy valószínűnek tartom, hogy nem lesz erős szaga, de lesz neki, tehát nem nagyon lenne jó talán túl közel hajolgatni majd leckeírás közben. Amúgy én nem értek hozzá, csak ez az én meglátásom.
2017. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2017. aug. 29. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy? Mikor volt már május? Úgyse ugyanazt fogod visszakapni. Ha az iskola úgy látta, hogy nagyon gáz, akkor leselejtezi.
2017. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit ciki lenne ha a tanár elővenné, és pont az enyémet.
2017. aug. 31. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol vannak most azok a könyvek? Honnan fogja elővenni? És miért azonosítaná be, hogy kié? Nem csak a könyvtári kódja alapján lehetne visszakeresni? Rajta van a neved?
2017. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A terem szekrényében van, és szerencsére nincs rajta a nevem.
2017. szept. 2. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!