Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szülésznőnek lenni?...

Milyen szülésznőnek lenni? Nem rossz a 12 órás munkaidő? Elsősorban azok válaszát várom akik ennek tanulnak vagy benne dolgoznak.

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok és nem tudom pontosan még hogy mi legyek. Ovis korom óta szeretnék szülésznő lenni, de a szüleimnek nem nagyon tetszik ez. Őszintén megvallva a 12 órás munkaidő és az éjjel dolgozás nekem sem tetszik, de annyira csodálatos amikor egy baba világra jön. Persze tudom hogy nem könnyű de engem speciel a széklet , vér és hányás sem rémiszt el,láttam már pár dolgot; csak nem lenne az a fránya éjjeli munka...

A dietetikuson is gondolkoztam már mert a helyes táplálkozás is fontos számomra.



2017. júl. 5. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!