Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettséginél a 4 kötelező...

Érettséginél a 4 kötelező tantárgyon kívűl 5. -nek ami szabadon választható lehet választani a tesit, hogy abból is érettségit tegyek? Így meglehet az érettségi bizonyítványom?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de tesiből is van elméleti tudást mérő teszt és szóbeli is azt hiszem, ahol elég sok száraz adatot kell megtanulni sporttörténelemből, meg hasonló dolgokból. Meg van gyakorlati rész, ahol megfelelően kell teljesítened mindenféle feladatot, pl futni kell, gimnasztikázni, atlétikázni. Nem tudom pontosan mik vannak, mert én nem tesiből mentem, de ilyesmiket hallottam azoktól akik voltak.
2017. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a tesi
2019. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is ugyanolyan tantárgy


mint a többi

2019. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!