Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lesz kötelező valamil...

Mikortól lesz kötelező valamilyen természettudományos tárgyból érettségizni?

Figyelt kérdés
Neten sehol nem találok erről pontos leírást, de mindenhonnan ezt hallani, hogy kötelező lesz egy természettudományos tárgyból értettségit tenni. Valaki tudna ebben segíteni?

2017. ápr. 10. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én erről nem tudok. Szakképző intézményekben lesz kötelező a szakmai érettségi idéntől, a természettudományos tárgyakkal kapcsolatban ezt nem hallottam...
2017. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem is hallottam még lovakról szóló természettudományos tárgyról :D.
2017. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korábban én is hallottam olyasmit, hogy 2018-tól kötelezővé tennék, hogy az ötödik érettségi tantárgy egy természettudományos tantárgy legyen, de semmilyen megbízható forrást nem találtam. Lehet, hogy ez csak tervezet volt, amiből végül semmi nem lett.
2017. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem azt mondták hogy én pont fogok,ami 4 év ha ezt nem számoljuk bele l.Szóval 2022-ben már kötelező lesz.Persze ez egy nagy szivatás es semmi értelme. Magyarországnak az oktatási rendszere kemény pl.Angliába egy ismerősöm 10.ben tanulta a pitagoraszt,persze ez sem normális.De hogy még az éretségin is nezhezítsenek.És akik informatikát akarnak tanulni ? Most tenniük kell egy fizika,biosz éretségit ? És még nem is lehet előrehozottat tenni ,katasztrófa.
2017. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!