Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti miket szoltatok vinni...

Ti miket szoltatok vinni suliba enni?

Figyelt kérdés
Iden lesz 9. Oram, es nem tudom, hogy akkor mit vigyek enni. Ti miket szoktatok? Es meg azt szeretnem kerdezni, hogy s csirke hutes nelkul kb 7. orara megromlik?

2017. szept. 1. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csirke-rizs, ha mondjuk reggel hűtőből veszed ki, és van mellette egy 1,5 literes hideg víz, tuti nem romlik meg.


Amúgy: zabkása,fehérjeturmix,fehérjeszelet,csirke-rizs,szendvicsek,tésztasaláta stb.

2017. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én volt olyan nap, amikor reggel 8-tól délután 5-ig suliban voltam. Szendvicset vittem magammal, általában picit "fullosabbat" pl. rántotthúsos vagy fasírtos vagy rántottás. Ha van időd vagy lyukasórád akkor vihetsz főtt ételt is és a büfében (ha van, de gondolom van) megkérheted, hogy melegítsék meg neked. Vagy lyukasóra esetén ki is ugorhatsz egy közeli kajáldába vagy pékségbe. Néhány osztálytársam is ezt csinálta, de én nem tudtam mert nekem egymás után végig voltak óráim, volt ahol még szünetem sem volt köztük mert a tanárok szerették egyben megtartani az órákat.
2017. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! En ilyen szempontbol szerencses vsgyok mert az en iskolamban a 7. Ora ki van hgyva minden nap ebedelesre, szoval lesz idom enni😁
2017. szept. 1. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rántott sajt zöld salátával, müzliszelet, kekszek, tortilla, alma, banán, gyümölcs saláta, szendvicsek.

A tejes, tejfölös dolgokat igyekszem kerülni, vagy azt megenni először, mert ugye gyorsan megromlanak.

2017. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A sulimmal szembe volt egy étterem, amikor 9. órám volt a 7. mindig lyukas óra volt így olyankor átmentem és ebédeltem ott (napi menü jó áron), de volt amikor szendvicset vittem.
2017. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gyümölcsöket előre felvágva kis műanyag dobozban, müzliszeletek, kétszersültek, kekszek.

A tortilla tekercsben az a legjobb, hogy konkrétan bármivel megtöltheted: friss zöldség, sajt, de akár főtt ételekkel is. Az én kedvencem a tortilla lapba csavart rizs+chilis bab.

Mielőtt elindulsz otthonról mindenképp bőségesen reggelizz, mert így később leszel újra éhes. Az én kedvenc reggelim a zabkása. Rendkívül egyszerű elkészíteni: előző éjjel összetörök villával egy fél banánt, erre rá a zabkása, esetleg chia mag, ízlés szerint fahéj is mehet. (növényi)tejjel felöntöm, be a hűtőbe, és reggel friss gyümölcsökkel, mogyoróvajjal iszonyú laktató :)

2017. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!