Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezési lapot hogyan...

Jelentkezési lapot hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés

Az érettségi jelentkező lapon, az érettségim sorszámához véletlenül csak a piros számot írtam be, illetve valamiért olyanra is igent nyomtam amire nem kellett volna.

Ezt természetesen csak akkor vettem észre, amikor már ki volt nyomtatva a lap, és be lett fizetve a csekk.


Ilyenkor hogyan lehet ezt kijavítani? (a jelentkezési lapot még nem adtam le)



2017. szept. 1. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza abba suliba v hivatalba ahol jelentkeztél. Én is most érettségizem és kaptam egy lapot hogy töltsem ki kézzel es ha viszem hétfőn a csekket meg a papírt akkor jelentkeztet az iskola. Meg először ha visszaemlékszel az első érettségidre akkor ott is kaptál egy lapot mi pl. kitöltve és ha minden adat stimmelt akkor ment csak a hivatalos jelentkezés.
2017. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!