Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit fogunk tanulni Informatika...

Mit fogunk tanulni Informatikai Programozás órán?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ijedve mert semmit nem tudok programozni meg ilyesmi.

Mit fogunk tanulni kb. Ezen az oran?



2017. szept. 2. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a tanártól függ :) Nekem is volt progim, gyakorlaton elsőévben phyton program nyelvet vettük, második évben már C++ mert új tanár és szerinte az a legjobb programozási nyelv... Ez kicsit bekevert nálam, de szerintem a C++ sokkal jobb, és jobb alapnak. Szerintem ezt fogjátok venni :)


Ne izgulj! Ha teljesen új óra lesz akkor alapoktól veszitek majd, nem árt a tanárra figyelni, kérdezni ha nem megy és sokat gyakorolni :) Hosszútávon eléggé megéri, főleg ha az egyetemen ilyesmiben gondolkozol majd. Pénz meg van benne hidd el... :)

2017. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 év programozás alatt mi végig C#-t toltunk. Nagyon megtanultunk fájlból beolvani, adatokat feldolgozni és megjeleniteni a képernyőn majd fájlba kiírni. Elején vizuális felületen kattingattunk össze valamit, hogy lássuk a végeredményt, később csak konzolba jelenitettük meg. Szépen fokozatosan egyre bonyorultabb, de hatékonyabb módon tároltuk el a beolvasott adatokat.


A fenti dolgokkal töltöttük az órák vagy 85%-át.

2017. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És nehéz ??
2017. szept. 2. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem áll rá az agyad akkor mocsok nehéz. Mivel ez nem egy kézzelfogható valami nagyfokú önállóság és megfelelő logikai készség kell hozzá. Ha a matek megy valószínűleg ez is fog de kicsit absztrakt szemléletmód nem árt ha van.
2017. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!