Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus egyetemre...

Gazdaságinformatikus egyetemre szeretnék jelentkezni, de jobban szeretném ha az informatikai része legyen hangsúlyosabb (kis programozás, alapvető dolgok, ilyesmi, többi ugyis önerőből menne), mely karokat lenne célszerűbb megcéloznom?

Figyelt kérdés
Köszi annak aki segít! Már régóta tudom mit szeretnék, jó ha kis gazdaságot is értek, de mégis az informatikai vonal mérvadóbb lenne számomra.

2016. nov. 20. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én gazdaságinformatikus szakon - nem egyetemen(!) - végeztem és most java fejlesztőként dolgozom. Ha újrakezdhetném, akkor proginfó/mérnök infót végeznék, mert én is azt hittem, hogy érdekel a gazdasági rész is, de nem. Összesen kb egy félévnyi volt és nem érdekelt. BGE,BCE-n nem ajánlom a gazdinfót, mert ott hangsúlyosabb a gazdasági vonal. SZTE-t javasolnám.
2016. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az elsőt, mindenki az SZTE-t mondja a leginfósabb gazdinfónak.
2016. dec. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!