Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha megvettünk...

Mit csináljak, ha megvettünk nekem egy iskola táskát, de már nagyon nem tetszik?

Figyelt kérdés
Iskola táskáról van szó,amit anyukámmal vettünk. Nagyon nem szeretem, mert gyerekesnek tartom, de nincs másik és nem szeretnék újjat kérni, mert anyukámat megbántanám.

2017. szept. 3. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Fesd be, vagy varrjál rá inkább másik mintát, másfajta anyagból tegyél rá mégegy réteget. Vagy akár járjál szatyorral. Vagy nemtom, ha vadi új, valamelyik osztálytársad kistestvére megkaphatná. De amúgy szerintem ezt át kellett volna gondolni; nem feltétlenül gondolnám, hogy visszacserélik.
2017. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Akkor összeszorítod a fogad és elmész abban.

Majd idővel direkt sérüléseket okozol rajta, hogy magától elkezdje elengedni a varrás, szakadjon tovább, cipzár romoljon el, stb.


Máskor meg dönts okosan. :)

2017. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*vagy rakosgassál rá kitűzőket pl,vagy írasd alá az osztálytársaiddal,hímezz bele;nemtom
2017. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
A színe nem jó?
2017. szept. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig szerintem az a legegyszerűbb, ha megmondod anyukádnak, hogy elhamarkodott döntés volt és neked mégsem tetszik ez a táska. Ha szerencséd van, akkor még vissza lehet vinni kicserélni vagy levásárolni az árát. Ha pedig már nem veszik vissza, akkor szerintem nézz ki magadnak egy táskát, vegyétek meg, ezt pedig adjátok el. Ez egy vadonatúj táska, iskolakezdés is van, szerintem lenne rá vevő.
2017. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!