Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fotós szeretnék lenni, de...

Fotós szeretnék lenni, de nincs ilyen iskola a közelembe, mert egy kis városban élek. Egyik iskola sem tetszik, mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
végezzek valamilyen szakon és legyen érettségim, majd utána menjek el egy fotós tanfolyamra?
2013. dec. 12. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell állandóan már érettségi előtt szakról beszélni. Nem kötelező. Mehetsz sima gimnáziumba, ahol nincs tagozat. Szerzel egy jó érettségit, és utána akármilyen lehetőséged lesz még arra, hogy fotósnak tanulj.
2013. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ez a könyv, én egy korábbi kiadást olvastam és nagyon jó szerintem alapozásnak + kísérletezel magad, nem kell feltétlenül ilyen tanfolyam pláne egyetemi szak. Az ilyen egyetemi szakokon úgyse tudnak igazából semmit tanítani.

2013. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!