Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy negyedik osztályos tanulón...

Egy negyedik osztályos tanulónak normális, ha 10 nap alatt 5-ször van hat órája?

Figyelt kérdés
Én soknak találom,hiszen még alsósok!

2017. szept. 4. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ennyi volt 25 éve.
2017. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mind az összes óra a kőkemény tanulásról szólna, sokallnám. De gondolom, tele van ének-, rajz-, és ipari mennyiségű testnevelésórával az órarend. Így azért kevésbé problémás.
2017. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mi iskolánk elég szigorú és nagy a követelmény is.Csak azért kérdezem,mert az én időmben ilyenkor még 4 óránk is volt,nemcsak öt,a hatot nem is ismertük.De,ha azt mondjátok nem sok,akkor elfogadom.
2017. szept. 4. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekunk ennel tobbszor volt kb 10 eve. Tuleltuk. Sok volt, meg elfaradtunk, de megis itt vagyunk es tobbsegunk egyetemre jar. Sajnos ilyen a rendszer.
2017. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,azt hittem csak most jött divatba ez a sok óra,de ezek szerint nem!
2017. szept. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!