Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fenn vannak valahol az idei...

Fenn vannak valahol az idei érettségi eredmények? Vagy honnan lehetne megtudni?

Figyelt kérdés
Emelt angol írásbelit tettem idén májusban és nagyon kíváncsi vagyok az eredményre!
2010. máj. 26. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, itt a gyakorikérdések.hu-n tud róla minden érettségiző tájékozódni. A tiéd 1%-os lett. Ezen kívül csinálnak egy táblázatot az internetre az ÖSSZES érettségizett tanuló nevével és eredményével.
2010. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nincsenek fent sehol az eredmények. Ezért lesz majd június elején a betekintés, hogy megnézd.

De az OKM honlapján fen vannak a megoldások, az alapján nagyjából meg tudod nézni, hány pontot értél el az írásbelin. (ha emlékszem milyen válaszokat írtál:D).

De ha már emelt szinten érettségiztél, lehetnél ennyire tájékozott:P

2010. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmondanám, hogy nem magyarországi vagyok, szinte semmit nem tudok az ottani rendszerről! Már az is furcsa volt,h egy hónapig javítják, nálunk 3 nap a javítási idő, nem tudom mit kell annyit ülni rajta...mind1...azért köszi!
2010. máj. 26. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
nem 1 dolgozatot javítanak a tanárok, és nekik is van életük.
2010. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt sem 1-et javítanak...
2010. máj. 26. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
ha itt érettségizel, fogadd el a rendszert. ez van. attól hogy azon pörögsz hogy NÁLATOK 3 nap alatt javítják ki, itt nem fogják 3 nap alatt kijavítani, de ha ki is javítják, nem fogod megtudni, mivel csak június 1-jén nézheted meg. ez van. középszinten megtudhatod rögtön amikor kijavította a tanárod.
2010. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd rajuk, hulyek ezek mind:-j nagy a szajuk de kivancsi lennek, h pl matekbol hanyan mertek emeltet rakni. Engem is erdekelnenek az eredmenyek, nalunk meglehet nezni neten de itt meg ennyire sem kepesek, h felrakjak
2011. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!