Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyen a lent...

Szerintetek szégyen a lent írott dolog?

Figyelt kérdés

A szalagavatón keringőt nem tervezek táncolni;de ugyanakkor vegyes érzések vannak ezzel kapcsolatban bennem.

Szívem szerint nem táncolnék,szülők is elfogadják. A partneredet a tanár osztja be,a felhozatal elég gyér, kényszerből nem esne jól táncolni.

Szerintetek?

18/L


2017. szept. 7. 18:02
 1/9 anonim válasza:
100%

Sokunk nem táncolt keringőn, nem kötelező.

Maximum mondhatják, hogy ilyen egyszer van az életben, át kell élni, stbstb..

2017. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Meglehet,mondták már.

De azon sem szeretnék aggódni,hogy ki van ha nem jön el a párom a próbára stb..

2017. szept. 7. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt aki nem táncolt, habár nálunk senkinek sem volt kedve hozzá kb. így aki végül nem táncolt arra mindenki kicsit mérgesebben nézett :D
2017. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem szégyen, de biztos hogy nem akarsz táncolni? Őszintén nem akarod magát a táncot, vagy csak a fölös idegeskedéstől akarod magad megkímélni? Mert nekem úgy tűnik, hogy amúgy vágynál rá, de sok dolog miatt inkább lemondasz róla és kicsit bánt, hogy ebből (is) kimaradsz.

Bár ez csak az én meglátásom. Szerintem ha egy kis kedved is van hozzá, akkor táncolj, utólag jó döntésnek fog tűnni. De ha valóban nincs kedved hozzá akkor ne táncolj, nincs belőle semmi. Az én iskolámban eleve nem is volt keringő, csak műsor, úgyhogy nem te leszel az egyetlen akinek kimarad ez az életéből :D

2017. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
ja, tökmindegy. én alig emlékszem a miénkre. a próbák felén ott sem voltam. nem vagyok egy nemtörődöm típus, de ez a szalagavatói táncolás nem akkora nagy dolog. inkább koncentrálj a felvételire szerintem. ha amúgy sem érint meg a dolog, a próbák helyett akkor csinálj valami hasznosat.
2017. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szívem szerint én sem táncolnék. Mi orosz néptáncot fogunk táncolni, de valahogy nem az én esetem ez a táncikálás... szüleim viszont mondják, hogy ez egyszer lesz az életben stb, viszont nem igazán izgat. Az osztályfőnököm pedig olyan, hogy hiába mondom neki, akkor is mondja, hogy táncoljak, szóval csak kényszerből fogok táncolni:'D 17/F
2017. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

Én szívem szerint táncolnék, de nincs párom. Úgyhogy én sem fogok táncolni valószínűleg, a család elfogadja. Én nem tartom gáznak viszont rettenetesen ciki lesz az osztály előtt hogy azért nem fogok táncolni mert nincs kivel. :D

Úgy hogy fel a fejjel, te jobb helyzetben vagy :D

2017. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, most miért pontoztatok le? tényleg szerintetek akkora dolog ez? meg szégyen? jó, én azért nem emlékszem, mert általános iskolában végig táncoltam, mindenfélét, és versenyeken is voltam, aztán gimiben nem is keringőt táncoltunk (én legalábbis nem), és már mindenki alig várta, hogy elballagjon, vagy felvegyék valami normális egyetemre. ezért nem volt ez akkora nagy dolog. a fiúk sem érdekeltek már, mert bárki, aki tetszett, rég elballagott addigra, mire mi negyedikesek lettünk.
2017. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Párom se lenne,és nem akarom hogy ránézésre osszanak be valakit csak úgy..

Főleg hogy a fiúk kevesen vannak;így az idegeskedéstől is megkímélném magam, ráadásul táncból sem vagyok vagyok jó. Elizgulnám csak az egészet.

2017. szept. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!