Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez az egész elzárkózás amit...

Ez az egész elzárkózás amit Orbán csinál az országgal, nem egy primitív buta dolog? Ugyanezt csinálná más nép ellen is, ez a szégyen az állampolgárokra is kifog hatni?

Figyelt kérdés
Teszem azt elmegyek nyaralni Egyiptomba, Libanonba, Törökbe, azt fogom hallani hogy mocsok magyar.
2015. szept. 17. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Libanonba mész nyaralni? Gratulálok neked.


És zászlót lengetve fogsz kiabálni hogy magyar vagyok? Vagy mi a koncepciód kedves liberális.


Mindenki ezt csinálja. Zárják a határokat. Hamarosan véget fog érni itt ez a fene nagy liberalizmus, főleg az első merénylet, vagy sajtóvisszhangot kapó súlyos bűncselekmény után.

2015. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Horvátországba egy nap alatt közel tízezren léptek be illegálisan. Minden épeszű ország elzárkózik az ilyesmitől, egyszerűen a biztonsági kockázat miatt. Vannak saját állampolgárai is, amelyeket meg kell védenie.


"Ugyanezt csinálná más nép ellen is"


Milyen nép? Nem tudom, hányféle nemzetiség keveredik a mostani menekültek között, de megkockáztatom a tucatnyit.

2015. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Jah arról nem is beszélve hogy lassan csak repülővel lehet kijutni az országból, de gondolom azt is elintézi orbánc lassan.
2015. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez az Orbán, nem jutok szóhoz, nem is értem miért nem engedünk be több 100.000 agresszív arabot az országba akik a fene nagy jódolgukban betontömbökkel dobálják a rendőröket a határnál. Amikor az állítólagos hazájukat kellett volna védeni akkor bezzeg nem volt bennük ekkora harci kedv.
2015. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelmű, hogy kifog hatni a magyarokra, ezt kár is tagadni. Ennek mi magyar állampolgárok foglyuk csúcsán meginni a levét. Bár azt én sem tudom, mi lenne a helyes lépés egy ilyen helyzetben. Minden pártnak lekéne ülnie megbeszélni és közösen kitalálni egy normális megoldást a kialakult helyzetre. De azt kétlem, hogy ebben az országban ilyenre valaha is sor kerülne.
2015. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogsz Te utazni sehová hamarosan, mert pénzed se lesz rá. Ha a migránsok milliói megtelepednek itt, először is dolgozhatsz látástól mikulásig, hogy az eltartásukat az állam finanszírozni tudja. Mert munkahelyek aligha teremtődnek számukra, ha még az állampolgárok számára sem tudták biztosítani, és ez nem csak Magyarországra igaz. Az ipari fejlődés olyan irányba halad, ahol egyre kevesebb élőmunkára lesz szükség. Mit fog csinálni ez a sok ember?


Szerintem nem a nyaralásod miatt fogsz hamarosan aggódni.

2015. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Es te kit erdekelsz? Chh, meg a nyaralasod a legnagyobb problemad.

Elobb utobb meg ugyis mindenki lezarja.

2015. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kihat,az olaszok nyáron irigykedtek hogy bezzeg Magyarország! Politikusokat kéne beketrecezni.Meg aki gyártja a fegyvereket!
2015. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Irány Libanon kérdező, vidd magaddal Libajnai Gordont és a többi "haladó szellemű" elvtársat és vissza se gyertek!
2015. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne..., hogy fogjuk mi ezt tulelni, hogy nem tudsz igy nyaralni?!

Ahh de azt persze nem lesz primitiv, ha az arabjaid keptelenek lesznek szetvalasztani a kormanytol a nepet. Az nem!

2015. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!