Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Szalagavatóm volt, ahova meghívtam a nagymamámat is. Ő köztudottan nem egy tiszta ember, de nagyon meglepett, amit csinált: fingadozott és megemelte az alsó felét, hogy jobban távozzon a levegő... Bár én nem voltam ott, de a családom nagyon szégyellte magát, hiszen körülöttük rengeteg ember volt.

Attól,hogy valaki odős, szerintem nem szabadna ilyet csinálnia. Ti mit gondoltok erről?



2015. nov. 22. 09:39
 1/10 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem normalis
2015. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetlen.
2015. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy nem illik nyílvános csinálni az ilyet. Akkor biztos nem szégyenlős néni. Ne ti szégyeljétek magatokat hanem a mamád.
2015. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Megtörtént és? Meddig fogsz rinyálni rajta? Koncentrálj, hogy vidd valamire aztán majd térj erre vissza amikor a földet hányják rá.
2015. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést. A szellentés természetes dolog, együtt jár az emésztéssel. És még csak kontrollálni sem lehet, hogy lármás legyen vagy lapos, szagos vagy szagtalan.űAttól, hogy valakinek szalagavatója volt, szerintem nem szabadna ostobaságokat mondani. TE mit gondolsz erről?
2015. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Hogyne ötöske, akkor ha valaki egy szeméttelep szagú atomrobbanást az orrod alá ereszt a villamoson, még gratulálsz is neki...

Közösségben azért vannak bizonyos illemszabályok, minthogy tömegben nem fingunk hangosan mások orra alá, még kulturáltabb emberek halkan sem.

2015. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Ezért kell hangtalanul ;)
2015. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem gratulálok neki, te okos, de most tényleg ez miatt mindennek elmondnai egy idős embert minden, csak nem illedelmes dolog!
2015. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát pedig képzeld, aki a legjobban ki volt akadva ezen, az a másik ágról levő papám volt...!
2015. nov. 22. 18:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvastam már ennél fantáziadúsabb trollkérdést is...
2015. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!