Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi jegyzeteléshez...

Egyetemi jegyzeteléshez milyen android appot javasoltok?

Figyelt kérdés

Számokat, függvényeket nem fogok jegyzetelni, így ilyen opcióra külön nincs szükségem.

Elmúlt 1 évben OneNoteot használtam, de folyton frissíti magát, nagy helyet foglal emiatt, és a jegyzeteket személy szerint csak szinkronizáció során tudtam átküldeni magamnak, e-mailen nem.(Célom a későbbi szebb jegyzet készítése, vagy nyomtatás)



#egyetemi-jegyzetelés
2017. szept. 8. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Toll és papír nem egyszerűbb?
2017. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem lehet leírni, sokszor annyira gyorsan mondják. Feleslegesen vagyok ott, ha nem tudom leírni. Plusz, amikor minden nap reggeltől estig folyamatosan ott vagyok, lerohad a kezem, és annyi pénzem sincs a világon, ahány füzetet kellett mindig vennem, plusz cipelnem. Van bluetooth billentyűzetem, ez bevált.
2017. szept. 8. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
esetleg szedj le valami hangrögzítőt, és vedd fel az előadásokat. otthon át tudod írni, ki tudod dolgozni őket és meg tudod állítani/bele is tudsz tekerni szükség esetén. (bár sok oktató nem szereti, ha felveszik az előadását, és nem tudom, kell-e ehhez valamilyen engedély)
2017. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!