Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen esetben?

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy okj képzést és már most, fél hónap után látom a tantárgyakon, a tananyagon hogy nagyon nem fog ez nekem menni. Már most kész zűrzavar az egész, és tele van számításokkal ami nekem nem megy. Mindemellett a közeg se túl kellemes amibe járok, nem sikerült beilleszkedni, nem tudok a többiekkel beszélgetni. Elég sokat feszengek ott bent.


Ezek ellenére csináljam tovább hamár elkezdtem, vagy jobb lenne abbahagyni minél előbb? Mert hát ha abbahagynám most, nem tudom mit csinálnék akkor helyette


2017. szept. 13. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, én utolsó évemet vagyok OKJ-n, de nekem sem mondhatnám, hogy szuperül megy minden, legszívesebben ott hagynám azonnal, csak hát akkor kellesz egy b terv, hogy ne vesszem kárba az az év pl: munkaügyin keresztül elvégezni egy tanfolyamot, de ez is csak egy lehetőség, persze akkor véget kell vetni a hallgatói jogviszonynak, és igen nagyon rossz úgy tanulni valamit, amiről tudja az ember, hogy nem fog vele boldogulni, és nem is érti annyira. De ezt neked kell eldöntened, akarod e még tovább kínozni ezzel magad, vagy sem? Szóval gyorsan tovább lépni, vagy túlélni ez a két lehetőség van.
2017. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!