Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan az egyetemen hogy a...

Van olyan az egyetemen hogy a hallgató már a 2. évében kap gyakornoki állást?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?
2017. szept. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem az egyetemtől, hanem a hallgatótól függ.
2017. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is másodévben kezdtem el dolgozni gyakornokként. Meg néhány szaktársam is.
2017. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
(De ez tényleg egyetemtől független dolog. Kerestem gyakornoki pozíciót, elmentem pár állásinterjúra, az egyikre felvettek. Szóval ez a hallgatón múlik.)
2017. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És milyen előnye van?

Később átvehetnek főállásba?

2017. szept. 13. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
munkatapasztalat (és fizetés), sok helyen kérik, hogy legyen pár év. Főleg egyetemistáknak szól a gyakornoki pozició
2017. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen, átvehetnek főállásba, de nem mindenhol vezet át egyenes út oda. Viszont fontos lehet, hogy magadban tisztázd a céljaidat. Nagyon csábító lehet a fizetés, amit akár már diákként nyújtanak, de valahogy nem árt szabni szerintem egy határt, hogy például mennyi csúszás az, amit ez még megér neked, vagy éppen amikor frissdiplomásként felvesznek egy jól hangzó fizetéssel, akkor valóban az lesz-e a legjobb, hogy rögtön dolgozni kezdesz alapdiploma után, és nem szerzed meg a mesterdiplomát (ami után valószínűleg még jobban hangzó fizetést kaphatsz).
2017. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!