Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alfa kaposnál mennyire szigorú...

Alfa kaposnál mennyire szigorú a tanítási terv, vizsgák?

Figyelt kérdés

Érdekelne a kézápoló,műköröm építő tanfolyam meg persze a lábápolás,de félek a tananyagtól.

Láttam,hogy van anyagismeret,anatómia stb.

Ezt mennyire veszik át a tanfolyamokon,pontosan mit tanulnánk anatómiából (kéz felépítése,ízülete stb.,de ezt nagyon nagy anyagban ,vagy éppen csak" 1-2 mondatban" ?

Magáról az oktatásról és az oktatott anyagról mondana nekem valaki valamit?

Mennyire sok az anyag?

3 szakban dolgozom és bizonytalan vagyok bele merjek-e vágni.


2017. szept. 15. 15:02
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én náluk tanultam de nagyon nem ajánlom. Maga a szakma is túl telített, nem fogsz nagyon tudni elhelyezkedni vele ha vidéki vagy, kivéve ha tudsz nyitni saját vállalkozást és van elegendő vendéged, hogy megélj belőle.

Magáról az Alfa Kapos képzésről: a tananyagtól ne félj, egyáltalán nem sok, igaz van szóbeli a vizsgán ( pl.: kéz csontjai, izületek, bőr felépítése stb.)de nem veszik szigorúan, nem szokásuk buktatni. Nem tudom te melyik városba végeznéd de nálunk a gyakorlati tanár kb. semmit nem tanított, felhívtuk a vezetőséget és kérvényeztük a leváltását , csak mire ezt sikerült elintézni addigra túl voltunk a tanfolyam felén és lemaradtunk az alapokról. Az alapanyagok is borzalmas minőségűek amit adnak ( még a kis ollók is). A bejárást se veszik szigorúan. Nem mondanám minőségi oktatásnak. Ha mindenképp ezt a szakmát szeretnéd akkor menj a Crystal nail-hez, vagy valami nevesebb céghez.

2017. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!