Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le tudnatok nekem irni azt...

Le tudnatok nekem irni azt hogy miert erdemes DOK-osnek lenni? (Diakonkormanyzat)

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy legyek e dokos, de nem igazan tudom hogy a dokosoknek mi a feladatuk, miert jo ha dokos vagyok.koszonom elore a valaszokat

2017. szept. 15. 17:21
 1/1 anonim válasza:
100%
Én azért vagyok dökös mert szeretek programokat szervezni és segíteni a rendezvényeken. Kb. ebből áll a dökös munkája hogy programokat talál ki és megszervezi őket. Meg továbbítja az osztály felé az információkat ami az én esetemben nem könnyű mert nem képesek meghallgatni. Ezt a részét nem szeretem de hogyha rendes osztályod van akkor ajánlani tudom hogy legyél az (persze csak ha a többihez van kedved), én nagyon szeretem a dököt.
2017. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!