Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakközépiskolát...

Milyen szakközépiskolát válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretem a kémiát,fizikát,magyart,történelmet,zenét a többi tantárgyból is jó vagyok de ezeket szeretem a mostani iskolámban van színjátszókör azt is szeretem de nem tudom mit tanuljak tovább tudnátok segíteni?14f

2017. szept. 16. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. vegyiparit

(Petrik)

2017. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. vegyipari sulit

(Petrik)

2017. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az milyen?
2017. szept. 16. 09:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszömöm hasznos válasz volt várom még a további válaszokat!
2017. szept. 16. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyet, menj gimnáziumba. Te sem gondolhatod komolyan, hogy 4 év múlva pont abba az irányba akarsz majd továbbmenni, amire 14 évesen ráböktél csak azért, mert valamit ki kellett választani. Szakközépből pedig nagyon nehéz más területen továbbtanulni.
2017. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz de nem! Ahelyett hogy leszólnál mi volna ha válaszolnál a kérdésemhez. Az hogy semmilyet az nem válasz s a gimnázium sem.
2017. szept. 16. 10:16
 7/8 A kérdező kommentje:
A vegyipari mégsem jó nincsen a közelben várom a további válaszokat!
2017. szept. 16. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Miert vagy annyira a gimnazium ellen?

Ha vegyipari nincs, szerintem nezz egy erosebb gepipari sulit. Azzal kesobb jol el fogsz tudni helyezkedni.

2017. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!