Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy másik szak végzése köben...

Egy másik szak végzése köben matek érettségi?

Figyelt kérdés

Másoded vagyok egy bizonyos egyetemen és időközben rájöttem,mi is érdeke jobban. Ennek ellenére ezt (is) befejezem, mert a kettő együtt majd jól fehasználható lesz.

Így most szorgalmi /vizsga időszak mellett kellene majd felkészülnöm emet matek érettségire.

Kb 2 óám van most is az egyetemen,ami "közgázosabb". Viszont teljesen magamra vagyok utalva az érettségi el kapcsplatban, hiszen pénzem nem igazán lenne külön tanárra. A középszintűm anno erős 4es lett. Viszont 2 éve nem "matekoztam" úgy,mint gimiben.

Van valami ,amit ajánlanátok estelge? Mive is kezdjem stb?

2018 májusban szeretném megejteni az érettségit,mive akkor most már jelentkeznék is majd a felvin a bizonyos "álomszakra".

Bármi segíséget tudnátok mondani,nagyon megköszönném.

Mert jelenleg azt sem tudom,hogy kezdjek neki ennek az egésznek. És egyáltalán lehetséges e újra annyira belerázódni a matekbe májusig.

20L



2017. szept. 18. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha időd engedi, járkálj be kalkulus-előadásra.
2017. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neten találsz rengeteg gyakorló feladatot, levezetéseket. Esetleg szerezz be érettségi felkészítő könyveket. egyetemisták is szoktak korrepetálást vállalni, akik kevesebbet kérnek, mint egy külön tanár. De ha van az egyetemen mérnöki/infós szak akkor nekik szokott lenni matek felkészítő óra vagy első szemeszteres matekos tárgy, itt is tanulhatsz olyat, ami hasznos az emelt érettségihez.
2017. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sima liba. Magadtól is mennie kell.
2017. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
studium generale pesten szombati oktatást vállal ingyen de van e-learning rendszere is
2017. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha napi szinten, vagy legalábbis rendszeresen nézegeted az anyagot, akkor nagyon simán meg tudod addig tanulni :)

A középszintet gyorsan össze tudod rakni, esetleg nézz meg valami emlékeztetőt, ami segít. Youtube-on sok minden fent van, vagy nézhetsz online anyagokat is (pl.: [link] ).

A középszintről meg az emelthez egyetemen is simán utána kérdezhetsz, hogy mikor van valami alapabb szintű matek óra, arra be tudsz járni, azzal is tudsz fejlődni... az alapozó matek kurzusokban még elég sok ismétlés van az emelt szintű érettségihez.

2017. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fizetős, de nem drága, viszont nagyon jó

[link]

[link]

Ingyen

https://www.youtube.com/user/zsenileszek

2017. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!