Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Steward akarok lenni. Mit...

Steward akarok lenni. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
(Bocs a kategóriáért de nem találtam jobbat.)Jelenleg középiskolás vagyok,nagyon jó eredményekkel.Ha leérettségiztem hová kell jelentkeznem valamint mire számíthatok?Egy vagy több légitársasággal szerződhetek?Minden érdekel.
2017. szept. 21. 18:30
 1/1 anonim válasza:

Kezdokent mindenfelekeppen egy fapadosnal kezdenek

Legjobb dontes eloszor a Wizzair nel probalkozni ok bazisokra vesznek fel embert pl:jelentkezel BUD bazisra akkor Budapest repterrol fogsz dolgozni

Ezzel szemben a Ryanair nel nem tudsz kulon bazisra jelentkezni ott ok jelolik ki ezt neked termeszetesen van lehetoseged mondjuk BUD bazist kerni de az mar sok mindentol fugg hogy megkapod-e

A kezdetekben ne szamits nagy penzekre a Ryanair,easyJet kulfoldi fapadosok jobban fizetnek mint a Wizzair

Ha az adott tarsasag hirdet felvetelt naluk tudsz jelentkezni

El kell menni egy un Open day nevu dologra ide kell vinni oneletrajzot stb

Ha megfelelsz a kovetelmenyeknek pl magassag dioptria kepzettseg nyelvi ismeret ezeket megtalalod a tarsasag honlapjan

Utana a jo jeloltetek kivalogatjak reszt kell venned mindenfele szituacios jatekban pl az utasnak valami baja hogy tudod kezelni a helyzetet

Ha ezen is tuljutottal akkor jon a trening aminek a hosszusagat tarsasag valogatja

Ennek a finanszirozasara tobb lehetoseg is van ezeket nem ismerem pontosan

Itt tanulod meg a safety dolgokat (tuzoltas gep kiurites mindenfele esetekre a forgatokonyveket) medical emergency k kezeleset (fulladas ujraelesztes) termeszetesen a gepen valo eladas/felszolgalast. Ez egy eleg intenziv dolog nem tul hosszu de rengeteg anyagot kell megtanulni

Remelem tudtam segiteni

2017. szept. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!