Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljem el a kínos...

Hogy kerüljem el a kínos szituációt?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, aki tetszik. Igazából több tárgyat is tanít. Csak nem akarom, hogy tudja, szóval jó lenne pár tanács, hogy hova üljek a teremben, meg mit hogy csináljak, hogy ne vegye észre. Mert ugye ebből később gondjaim lehetnének, meg nem is akarok tőle semmit igazából. Eddig elől ültem, de úgy gondolom, lehet, hogy jobb, ha kevésbé vagyok a szeme előtt. Tanácsok, ötletek?

2017. szept. 21. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Én is mindig a tanárokra buktam :) És végül az egyik tanárom lett a férjem.

Szóval szerintem nem gond, ha elöl ülsz és lelkes vagy, részt veszel az órán. Ha nem akarod, hogy észrevegye, akkor szorítkozz mindig kizárólag a tantárgy témájára, ha vele beszélsz. Semmi személyeskedés.

Ha viszont esetleg szeretnél mást is (ha általánosba, vagy gimibe jársz, akkor ne olvass tovább), akkor egy picit jobban elengedheted magad, majd a következő órán mutass teljes érdektelenséget. Ez többnyire beválik :)

2017. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Szimplán nem kell a szemébe mondani, hogy szerelmes vagy belé. Ülhetsz bárhol és viselkedhetsz normálisan is.

2017. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én tényleg nem akarok tőle semmit. fogok nála vizsgázni, meg szigorlatozni, kínos lenne. meg egyébként se lenne jó. egy férfi tanának vizsgán mennyi ideig szabad a szemébe nézni, hogy ne legyen félreértés? az a baj, hogy néha önkéntelenül is küldök jeleket, pl. ha rámnéz, elmosolyodok. mit tehetnék?
2017. szept. 21. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj másik tancsihoz
2017. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as: azt nem lehet. más megoldási ötlet? hogyan viselkedjek?
2017. szept. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!