Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a szoctámos...

Lemonshark kérdése:

Hogy lehet, hogy a szoctámos pontjaimat 0-ra csökkentették?

Figyelt kérdés

Az egyetemen a szociális támogatás leadása után a neptun rendszer 33 pontot jelzett a kérvény leadása után. A napokban csak úgy megnéztem újra, hátha már elbírálták és látom, hogy a 33 pont helyett 0 pontot ír a rendszer. Megkérdeztem az egyik HÖK-ös ismerősömet, hogy ilyenkor mi van, de ő nem tudott semmmit.

Szerintetek ilyenkor mi van, mitől lehet ez?

Arra gondoltam, hogy lehet, hogy elfelejtettem aláírni a kérvényt, de ebben nem vagyok biztos, nem tudom felidézni pontosan, hogy aláírtam-e vagy sem.



2017. szept. 25. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
35%
És ezt mi honnan tudjuk? Írsz a HÖK-nek és megkérdezed. Az is lehet, hogy csak épp adminisztrálnak és sz*rul működik a rendszer.
2017. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!