Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségiért a...

Emelt szintű érettségiért a többletpontot akkor is megkapom, ha nem az érettségit fogják figyelembe venni pontszámításkor, hanem pl kétszerezik a tanulmányi pontjaimat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

érettségit mindig figyelembe veszik nem? a hozott pontjaidat nem tudod kétszerezni. vagy hozott pontok plusz érettségi eredmény, vagy érettségi eredmény 2x

nem tuti mert régen érettségiztem de mégsem tudom elhinni hogy amit írsz olyan létezne

2015. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

[link]

2015. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1

Fsz-en lehet kétszerezni mindkettőt.

2015. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát pl töri emeltem 50%, így összesen 150 pont.

Tegyük fel a magyar és az angol középszintű érettségim is 100%.

Így előnyösebb lenne, ha a magyart és az angolt néznék, de akkor a töri emelt szintű érettségiért nem is kapnám meg a többletpontot?

2015. febr. 7. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Amúgy a pontkalkulátor valós adatokat ad vissza a felvin használd. Ott lehet ilyen elképzelésekkel kipróbálni, hogy milyen eredményt ad vissza.

2015. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!