Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek okos vagyok, ha...

Szerintetek okos vagyok, ha kitűnő tanuló voltam általánosban végig és most gimibe is az lettem 9. év végén?

Figyelt kérdés
Most 10. Osztályba járok de hiába vagyok kitűnő olyan butának érzem magam.Meg mikor mondjuk valamit nem tudok,a többiek meg igen akkor rosszul érzem magam.

2017. okt. 4. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Igen, akkor okos vagy.
2017. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ebből nem tudhatjuk, hogy okos vagy-e. A szorgalmaddal nincs baj, valószínűleg. Nekem volt kitűnő osztálytársam, aki popsihülye volt mindenhez, ami nem magolás. :)
2017. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A PÁSZTOR ***** válasza:
Valószínű, hogy nagyon szorgalmas vagy. Az okosság a felhalmozott elméleti tudás ezt csinálod most. A bölcsesség ennek a gyakorlati alkalmazása. Legyél bölcs is alkalmazd a tudásod, ahol kell és felnéznek majd rád az emberek. Az okosság miatt inkább csak kihasználni akarnak , és ha nem hagyod nem szeretnek. De a bölcsességért tisztelni fognak.
2017. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy szorgalmas vagy/nagyon jó a memóriád és komolyan veszed a sulit. Ettől függetlenül lehetsz okos is, de nem "kell" annak lenne a bizonyítvány miatt.
2017. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!