Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát tanulni magyaro...

Milyen szakmát tanulni magyarországon?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fogalmaztam meg de kint élek 3éve Ausztriában ide jártam középsuliba és most szakmát szeretnék tanulni.(kozmetikust) . De szerintem magyarországon szeretném tanulni mert itt nagyon nehéz már a nyelv alapbol nehezen megy. Magyarországon hogy tanulnak szakmát? Már ugy értem hogy suliba kell járni vagy szalonba dolgozni? Mert itt szalonba kell dolgozni egyböl. És itt 1.tanuló évben kb 90ezer ft-ot kapnak... ott kapnák pénzt amiért szakmát tanulok?

#Szakma-munka-magyarország-ausztria
2017. okt. 5. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
hogyne persze...örülj ha akkor kapsz pénzt, ha már elvégezted...ez itt Magyarország.
2017. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!